شروع دوره‌های آموزش حضوری AnyLogic شرکت شبیه‌پردازان در سال 1401

folder_openاخبار
comment1 دیدگاه
دوره آموزش انی لاجیک

متاسفانه همانطور که مستحضر هستید، به دلیل شیوع بیماری کرونا، برگزاری دوره‌های آموزشی به صورت حضوری دارای مخاطرات بالایی بود. به همین دلیل تصمیم گرفته شد تا زمان بهبود همه‌گیری، دوره‌های آموزش حضوری توسط شرکت شبیه‌پردازان برگزار نگردد. اما با توجه به بهبود قابل توجه شرایط کرونایی کشور، در سال 1401 برگزاری دوره‌های آموزش حضوری شرکت به صورت عمومی و سازمانی از سر گرفته خواهد شد. خوشحالیم که افتخار آشنایی با شما علاقمندان را در سال پیش رو خواهیم داشت. به امید خدا در ابتدای سال 1401 “دوره عمومی آموزش نرم‌افزار شبیه‌سازی AnyLogic و همچنین دوره عمومی آموزش یادگیری تقویتی (RL) را خواهیم داشت.

در ابتدای سال جاری دوره آموزش AnyLogic به عنوان برترین ابزار شبیه‌سازی توسط شرکت شبیه‌پردازان برگزار خواهد شد. این دوره آموزشی در 2 روز به مدت 16 ساعت برگزار می‌گردد. علاقمندان به حوزه شبیه‌سازی و یادگیری نرم‌افزار شبیه‌سازی AnyLogic می‌توانند در این دوره ثبت  نام نمایند. در این دوره آموزشی پیش‌نیاز وجود ندارد و شرکت با هر سطح از دانش در خصوص شبیه‌سازی  آزاد است.

مطالب آموزشی مربوط به دوره آموزش نرم‌افزار AnyLogic توسط شرکت سازنده نرم‌افزار تدوین شده است. مطالب از شروع مقدمات و ملزومات مورد نیاز آغاز می‌شود و در طی دوره آموزشی، افراد با ساخت 4 مدل شبیه‌سازی، نحوه کار با نرم‌افزار شبیه‌سازی انی لاجیک و نحوه ساخت مدل‌های گسسته پیشامد، سیستم‌های پویا و عامل بنیان را فرا خواهند گرفت.

جهت ثبت نام در دوره آموزش AnyLogic با ما تماس بگیرید. همچنین جهت مشاهده دوره‌های آموزش برگزار شده، به صفحه دوره‌های آموزشی مراجعه کنید.

Tags: , , , ,

Related Posts

1 دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست