انجام پروژه AnyLogic (انی لاجیک)

لوگو نرم افزار شبیه سازی انی لاجیک

انجام پروژه شبیه سازی AnyLogic (انی لاجیک)

انجام پروژه AnyLogic و یا به عبارت بهتر ساخت مدل شبیه سازی در محیط نرم افزار AnyLogic نیازمند تمرین و ممارست هم در زمینه تئوریهای شبیه‌سازی و هم در زمینه برنامه‌نویسی و مدلسازی است. نرم افزار شبیه سازی AnyLogic به دلیل پشتیبانی از سه رویکرد شبیه سازی گسسته پیشامد، مدلسازی سیستم های پویا و مدلسازی عامل بنیان، هم در صنایع و هم در محیط دانشگاهی از محبوبیت بالایی برخوردار است. بسیاری از کارهای تحقیقاتی چند سال اخیر در زمینه شبیه سازی، با استفاده از مدلسازی عامل بنیان انجام شده‌اند.

در این راستا، شرکت شبیه پردازان به عنوان نمایندگی رسمی نرم افزار AnyLogic در ایران، اقدام به ارائه خدمات مشاوره انجام پروژه های شبیه سازی با استفاده از نرم افزار شبیه سازی AnyLogic می‌نماید. چنانچه مساله دارید که میخواهید جواب آن را با استفاده از ابزار شبیه سازی به دست بیاورید، میتوانید از خدمات مشاوره ما بهره ببرید.

نیازمندی اجرای پروژه AnyLogic

برای اجرای پروژه AnyLogic و ساخت مدل شبیه سازی در محیط نرم افزار AnyLogic، نیاز به داشتن مهارتهای زیر است:

 • آشنایی با آمار و احتمالات و توزیع‌های احتمالی
 • آشنایی با تئوری‌های شبیه سازی
 • آشنایی با زبان برنامه نویسی جاوا
 • آشنایی با محیط نرم افزار AnyLogic و منطق مدلسازی نرم افزار

چنانچه تمایل دارید پروژه شبیه سازی AnyLogic را انجام دهید، میتوانید در دوره های آموزشی شرکت شبیه پردازان شرکت نمایید. چنانچه تمایل به شرکت در دوره های آموزش AnyLogic را دارید بر روی لینک زیر کلیک کنید:

حوزه های خدمات مشاوره شرکت شبیه پردازان

شرکت شبیه پردازان تاکنون به بیش از 70 پروژه در حوزه های زیر خدمات مشاوره ارائه نموده است که این پروژه ها در نرم افزار شبیه سازی AnyLogic مدل شده‌اند:

 • مسائل تولیدی
 • زنجیره تامین
 • حوزه سلامت
 • حوزه حمل و نقل
 • حوزه ترافیک
 • حوزه سیستمهای تحلیه اضطراری
 • حوزه بلاک چین
 • مسائل مالی و اقتصادی
 • مسائل نگهداری و تعمیرات
 • حوزه تلکام
انجام پروژه AnyLogic
رویکردهای شبیه سازی

سفارش پروژه AnyLogic

چنانچه پروژه ای در حوزه شبیه سازی دارید که تمایل دارید در محیط نرم افزار انی لاجیک پیاده سازی شود، میتوانید با ما تماس بگیرید. شرکت شبیه پردازان با بیش از 14 سال فعالیت در حوزه شبیه سازی و بهینه سازی، آماده ارائه خدمات مشاوره شبیه سازی در حوزه های شبیه سازی گسسته پیشامد، مدلسازی سیستمهای پویا و مدلسازی عامل بنیان را دارد.

 

برای سفارش انجام پروژه شبیه سازی با استفاده از نرم افزار AnyLogic، با ما تماس بگیرید.

هزینه و زمان اجرای پروژه AnyLogic

برای برآورد هزینه اجرای پروژه شبیه سازی انی لاجیک، نیاز به تعریف اسکوپ پروژه و رویکرد مورد استفاده برای شبیه سازی مساله است. شرکت شبیه پردازان برای برآورد هزینه انجام پروژه AnyLogic، پروپوزال و اطلاعات تدوین شده را مطالعه مینماید و هزینه مربوطه را اعلام میکند. برای ارسال پروپوزال و برآورد هزینه، با ما تماس بگیرید.

مدت زمان اجرای پروژه شبیه سازی در محیط نرم افزار انی لاجیک نیز رابطه مستقیمی با ابعاد مساله دارد. به عنوان مثال زمان اجرای یک پروژه تحقیقاتی در حدود 2 ماه و انجام یک پروژه صنعتی تا شش ماه زمان نیاز داشته باشد.

مراحل اجرای پروژه شبیه سازی انی لاجیک توسط شرکت شبیه پردازان

مراحل اجرای پروژه تحقیقاتی شبیه سازی توسط شرکت شبیه پردازان (نمایندگی رسمی انی لاجیک در ایران):

 1. دریافت پروپوزال و تعریف مساله
 2. ارائه زمان و هزینه انجام پروژه
 3. نهایی سازی مدل مفهومی از مساله
 4. ارائه لیست داده های مورد نیاز جهت انجام پروژه شبیه سازی
 5. شروع فرآیند مدلسازی در محیط نرم افزار AnyLogic
 6. برگزاری جلسات آموزش مدل شبیه سازی ساخته شده و آموزش نحوه پیاده سازی سناریو و خروجی‌گیری

چنانچه سازمان شما با مساله ای مواجه است و نیاز به حل آن با استفاده از ابزار شبیه سازی را دارید، برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مراحل و نحوه انجام پروژه با ما تماس بگیرید.

شرکت شبیه پردازان
فهرست